خوشبختانه خبرگزاری ها گفتند که Jong Hwa به این زودی ها خیال ازدواج کردن نداره  این رو خود Jong Hwa ؛ در طول قسمت 18 برنامه Rununig Man که از شبکه SBS پخش میشه گفت!!!اون گفت که میخواد بخت و اقبالش رو با همفکری کردن و رسیدن به وضع سلامتی خودش و همچنین راوبط کاریش تضمین کنه (چه خوب!!!!)

مجری برنامه اولش شروع کرد به تعریف کردن از Young Jong Hwa و گفت که تو که از نظر سلامتی مشکلی نداری و خوبی و کارت هم که خیلی خوبه و داره بهتر از اینها میشه
ولی در اصل مقصود مجری از این حرفها فقط  این بود که Jong رو مجبور کنه که دوست دختر بگیره و باهاش ازدواج کنه (عجب این خبر نگاره فضوله نه؟؟؟!!!
)

مجری به Young Jong Hwa گفت:واسه ادامه گفتگو ها برین ادامه مطلب

تو زمان زیادی رو لازم داری تا با یه دختری دوست شی و چرا هرگز سعی نکردی که ازدواج کنی؟؟؟

Yong Jong Hwa اولش شکه شد!!!! و موند که چی به مجری بگه ....ولی بعدش فهمید که مجری از روی تجعب  و اشتیاق این حرف رو زده و بهش گفت: این درست زمانی اتفاق میفته که پدر و مادرم بهم بگن این کار (ازدواج) کنم....(وا؟؟؟؟؟؟؟؟ چه عجب !!! یکی از پدر و مادر اجازه ازدواج میخواد!!!!!!)
طرفداراش وقتی این برنامه رو دیدند برای اون کامنت گذاشتن که : من هم (منظورشون خودشونن) فکر میکنم که باید خیلی دیر ازدواج کنم  این روند ازدواج کردن این روز ها مد شده که دیر ازدواج کنن....و خیلی ناراحت کنندس که اون (Jong Hwa)مجبور بشه برای دوست دخترش خیلی منتظر بمونه

حالا شما بهم بگین که نظرتون راجع به این خبر پر شور و هیجان چیه ؟؟؟


آیا مجری درست میگه و طرفدارا عکس و عملشون مناسب بود؟؟؟(برای دلسوزی)
منتظر نظراتتون هستم