عکس های تازه رو شده از داستان چهارشنبه پنج شنبه های شبکه ی SBS ،" شاهزاده ی پشت بام " ، با درخشش Park Yoochun  و Han Ji Min توجه زیادی را به خود جلب کرده است .

عکس های پوستر شده به همراه پیش پرده ی سریال و معرفی شخصیت ها در صفحه ی خانه ی " شاهزاده ی پشت بام " که در 4 اسفند باز شده ،آشکار شدند .در عکس ها شاهزاده ی در انتظار تاج*Park Ha( که نقش او را Han Ji Min بازی می کند .) شاهزاده ی در انتظار تاج Lee Gak ( که نقش او را Park Yoochun ایفا می کند. ) را از پشت در آغوش گرفته است .

جدا از این ،در عکس Park Yoochun و افرادش در گرم کن های ورزشی و عکس دیگری از او در جعبه خنده بیننده ها را در پی داشت .

شهروند های اینترنتی که عکس ها را دیدند ،گفتند :" آیا حیوان خانگی هستی؟ اگر چنین شاهزاده ی در انتظار تاجی وجو دارد ،من تما عمر او را در کنار خودم بزرگ خواهم کرد ." ،" من همین حالا هم مشتاقانه منتظر داستان هستم ." و " این سریال تاریخی آمیخته با ماجرای زندگی ای ست که من علاقه به دیدنش دارم ."

" شاهزاده ی پشت بام " داستان احساسی -خنده داری ست از یک شاهزاده ی در انتظار تاج که شاهزاده ی مورد علاقه ی خود را گم می کند و به 300 سال در آینده جا به جا می شود ،جایی که او عشق گم شده ی خود را پیدا می کند .در لیست ستارگان این داستان نام کسانی مانند Lee Min Ho، Jung Suk won ،Choi Woo Shik ،Jung Yoo Mi به چشم می خورد .


مخزن : Enews24 via Nate

* منظور شاهزاده ایست که پس از مرگ ملکه یا پادشاه به تخت خواهد نشست ،این انتخاب کلمه برای جلوی گیری از ترویج کلمه های عربی در زبان ارزشمند پارسی است .