(خبر مربوط به 28 بهمن)

بازیگر Jang Geun Suk بار دیگر گرفتار آزار و اذیت رسانه های مخالف موج کره ای قرار گرفت.
در بعد از ظهر روز 25 بهمن ، یک *دروازه خبر اینترنتی مخالف موج کره ای نوشته ای با عنوان"Jang Geun Suk می گوید غذایی که می خواهد در ژاپن بخورد Aoi Sora است." را منتشر کرد. نوشته موضوع را بدون هیچ داستانی از سمت Jang Geun Suk گزارش داد که خیلی ها فکر کردند یک توپوق ساده بوده است.
در مصاحبه ی تلفنی با OSEN، نماینده ای از آژانس Jang Geun Suk گفت:" چون Jang Geun Suk یک ستاره ی موج کره ای است ، این چیزها بعضی وقت ها در ژاپن و چین اتفاق می افتد. " و با تاسف اضافه کرد" این نخستین باری نیست که چنین چیزی اتفاق افتاده است . ما برای سال هاست که از چنین چیزهایی چشم پوشی می کنیم ."
نماینده در ادامه گفت:" Jang Geun Suk مدت طولانی را سخت کوشانه کار کرده است. حتی اگر ما نتوانیم جلوی نقد مخالف های موج کره ای را در آن سوی آب ها را بگیریم ،حقیقت ظاهر شدن داستان های بی پایه و اساسی از این نظیر به صورت داخلی ، بسیار آزار دهنده و کلافه کننده است."
همان طور که بعد معلوم شد ، یک کلیپ ویدیویی رو شد ، که در آن از Jang Geun Suk پرسیده می شود چه غذایی را دوست دارد در ژاچن بخورد و جواب او به این پرسش "سوشی" بود و بازیگر زن ژاپنی ویدیو های بزرگسالان(+18) هیچ گاه مورد اشاره قرار نگرفته بود.

*منظور از دروازه ی خبر اینترنتی همان پرتال اینترنتی ست که برای احترام به زبان فارسی این گونه بازگردانی شده است.

مخزن: Osen via Naver  via Dkpop

یادداشت مترجم:
Hallyu star چیست؟
Hallyu در ریشه یک کلمه ی چینی ست . در میانه ی سال 1999 روزنامه نگاران چینی که از رشد سریع محبوبیت حرفه ی سرگرمی و فرهنگ کره در چین حسابی غافل گیر شده بودند این کلمه را اختراع کردند و رواج دادند.
موج کره ای در سال 2011 4.2 بیلیون دلار آمریکا برای کره ی جنوبی از راه تجارت حرفه ی سرگرمی و فرهنگ به ارمغان آورد.
با توجه به شمار علاقه مندان این حرفه اگر مشتاق خواندنی های بیشتر در این زمینه هستید ، خماهشمند هستم اعلام کنید.
ممنونم
مهسا